PRACA

KIEROWNIK DZIAŁU KONTROLI JAKOŚCI

HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. Oddział METPOL-BARLINEK poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Barlinek
Region: zachodniopomorskie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zarządzanie podległym zespołem w zakresie delegowania, motywowania oraz wyznaczania celów
  • przeprowadzanie badań NDT
  • wykonywanie pomiarów konstrukcji
  • kontrola jakości wyrobów w trakcie procesu produkcyjnego i wyrobów gotowych
  • odpowiedzialność za pełną dokumentację jakościową (prowadzenie kart kontrolnych wyrobów, półwyrobów, materiałów itp.)
  • przeprowadzanie audytów dostawców oraz procesu produkcyjnego
  • stałe nadzorowanie poziomu jakości oferowanych produktów i usług
  • proponowanie i wprowadzanie usprawnień produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne (preferowane wyższe)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość rysunku technicznego
  • posiadanie certyfikatów VT2, MT2, PT2, mile widziane UT2
  • znajomość norm ISO 9001, 14001, 18001
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo dobrą atmosferę i klimat pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub osobiste dostarczenie swojego CV na adres:

HOLDING-ZREMB Gorzów S.A.
Oddział METPOL-BARLINEK
ul. Fabryczna 2
74-320 Barlinek

e-mail: kadry@metpol.com.pl

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. Oddział METPOL-BARLINEK, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tj. Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że Administratorem powyższych danych jest HOLDING-ZREMB Gorzów S.A. Oddział METPOL-BARLINEK z siedzibą w Barlinku przy ul. Fabryczna 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Posiadacie Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dołącz do nas na Facebooku